Kdo je to?
Kdo je Zuzana Pilná? Životopis Zuzana Pilná, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Zuzana Pilná

Kdo je Zuzana Pilná? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Zuzana Pilná je česká tanečnice a muzikálová tanečnice.
Zuzana vystupovala již v mnoha muzikálech, a to jak v Plzni, tak v Ostravě nebo v Praze. V plzeňském Divadle J. K. Tyla hrála ve hře Chyť mě, jestli na to máš. V ostravském Divadle Jiřího Mirona jste ji mohli vidět v muzikálu Jesus (jen) z první řady, kde měla hlavní roli tanečnice uprostřed ostatních tanečnic. Muzikál je to moderní a přelomový, i když samozřejmě v zárodku odkazuje na starší Jesus Christ Superstar.
V pražských divadlech se Zuzana objevila například v divadle Hybernia, a to v Tarzanovi v roce 2019. Pak si zahrála v divadle Broadway, a to v Kleopatře v roce 2021. Téhož roku stačila hrát i v Hudebním divadle Karlín, a to hned ve dvou muzikálech - Company a Sestra v akci.
Nicméně asi nejslavnější byla, když randila s Ondřejem Brzobohatým poté, co se rozešel s Taťánou Kuchařovou. Manželé ještě nebyli rozvedeni, ale Ondřej byl s tanečnicí viděn opakovaně. Seznámili se totiž v Karlíně, pro které Brzobohatý píše hry (např. Legenda jménem Holmes).Kdo je Zuzana Pilná? Životopis Zuzana Pilná, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Zuzana Pilná

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Zuzana Pilná sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Wordpress? Pamatujete si definici pojmu Ovulace? Vzpomenete si na definici slova Slámové víno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glykemický index?

Klíčová slova: herectví, kdo je Zuzana Pilná?, Zuzana Pilná, informace, život, popis, národnost, vysvětlení, Zuzana Pilná, zajímavosti, lexikon, wiki, osobnosti, wikipedie, herectví, životopis

Pojem Zuzana Pilná je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zuzana Pilná doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít heslo Zuzana Pilná na Google.cz

Zkusit najít frázi Zuzana Pilná ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Pilná ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Pilná ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Zuzana Pilná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Pilná například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Zuzana Pilná?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Zuzana Pilná? Zuzana Pilná je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka s ovocem, zuzana Pilná, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Pilná třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Pilná i v jiné kategorii než je herectví.