Kdo je to?
Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Kdo je to Důchodce?

Jaký je význam slova Důchodce? Co to znamená?

Důchodce je označení pro osobu mužského i ženského pohlaví, který ji není pracujícím, ale je příjemcem některého z druhů důchodů.
Jedná se většinou o lidi vyššího věku, kteří si již odpracovali stanovenou dobu pracovního života a mají nárok na důchodové dávky podle zákona o důchodovém pojištění. Takový důchodce se označuje jako důchodce starobní.Kdo je to, byl Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Důchodce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Důchodce? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to ICT? Víte co je Elektrolýza? Vzpomněli byste si na význam slova Esovka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Perkelt?

Klíčová slova: heslo, termín, různé, původ slova, popis, kdo je Důchodce?, pojem, Důchodce, význam pojmu, definice, popis, vysvětlení, etymologie, přesný výraz, synonymum, slovo

Pojem Důchodce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Důchodce zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Důchodce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Důchodce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Důchodce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Důchodce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Důchodce například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Důchodce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Důchodce? Kdo to byl Důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důchodce? Definice pojmu Důchodce je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Důchodce i v jiných kategoriích (než různé).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.