Kdo je to?
Kdo je to Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Důchodce? Lidé, různé

Kdo je to Důchodce?

Co znamená a jaký je význam slova Důchodce?

Důchodce je označení pro osobu mužského i ženského pohlaví, který ji není pracujícím, ale je příjemcem některého z druhů důchodů.
Jedná se většinou o lidi vyššího věku, kteří si již odpracovali stanovenou dobu pracovního života a mají nárok na důchodové dávky podle zákona o důchodovém pojištění. Takový důchodce se označuje jako důchodce starobní.Kdo je to Důchodce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Důchodce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Důchodce? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to DPP? Znáte definici termínu Kyška? Vzpomněli byste si na význam slova Microsoft Access? Pamatujete si definici pojmu Dědičný hřích?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, přesný výraz, heslo, definice, etymologie, přesný význam, Důchodce, co znamená, význam pojmu, Důchodce, formulace, wiki, lexikon, informace, význam slova

Pojem Důchodce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Důchodce v dalších zdrojích

Najít termín Důchodce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Důchodce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Důchodce ve Wikipedii

Vyhledat slovo Důchodce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Důchodce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Důchodce například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Důchodce, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Důchodce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Důchodce? Definice pojmu Důchodce je v sekci Různé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.