Kdo je to?
Kdo je to, byl Gejmr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejmr? Lidé, různé

Kdo je to Gejmr?

Jaký je význam slova Gejmr? Co to znamená?

Gejmr je považován za záhadnou postavu internetu. Jedná se velmi populárního youtubera, který si chrání své soukromí a jeho pravou totožnost nikdo nezná. Má skoro 140 000 příznivců na Facebooku a více než 700 000 odběratelů na youtube. Je nazýván českou ikonou Minecraftu.
O totožnosti Gejmra se vedou spory, ale vždy se jedná o dohady.



Kdo je to, byl Gejmr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gejmr? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Gejmr sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Akcie? Vzpomenete si na definici slova Marengo? Víte, co je to Root? Vzpomněli byste si na význam slova Kolagen?

Klíčová slova: popis, termín, popis, heslo, synonymum, odborný výraz, různé, vysvětlení, význam slova, Gejmr, lexikon, co je to Gejmr?, přesný význam, wiki, význam pojmu, původ slova

Pojem Gejmr je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Gejmr na Youtube

Najít heslo Gejmr ve Wikipedii

Vyhledat termín Gejmr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Gejmr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gejmr například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Gejmr, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gejmr? Kdo to byl Gejmr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gejmr? Definice pojmu Gejmr se nachází v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Gejmr i v jiných kategoriích (než různé).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.