Kdo je to?
Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Kdo je to Příkazce?

Co znamená a jaký je význam slova Příkazce?

Příkazce je označení pro člověka, který pomocí příkazní smlouvy zavazuje příkazníka, aby obstaral nějakou věc či vykonal nějakou činnost. Jedná se o osobu, která dává příkaz bance, aby provedla úhradu nebo v případě inkasa placení.
Tato osoba je oprávněna pro případ úhrady k nakládání s peněžními prostředky, které jsou na účtu plátce, a pokud by šlo o inkaso, také s peněžními prostředky na účtu příjemce.Kdo je to, byl Příkazce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Příkazce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Příkazce? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Apatie? Znáte definici termínu Předsudek? Víte co je Kebab? Pamatujete si definici pojmu Vláknina?

Klíčová slova: slovo, co znamená, termín, pojem, různé, kdo to je, význam pojmu, co je to Příkazce?, význam, lexikon, odborný výraz, informace, formulace, definice, vysvětlení, wiki

Pojem Příkazce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Příkazce ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Příkazce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Příkazce na Youtube

Najít termín Příkazce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Příkazce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Příkazce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Příkazce? Kdo to byl Příkazce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Příkazce? Definice pojmu Příkazce je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.