Kdo je to?
Kdo je to, byl Spoludlužník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spoludlužník? Lidé, různé

Kdo je to Spoludlužník?

Co znamená a jaký je význam slova Spoludlužník?

Spoludlužník je osoba, která se nově zaváže ke splácení dluhu společně s původním dlužníkem. Do doby, po kterou dluh není splacen, jej věřitel může vyžadovat jak po dlužníkovi, tak po spoludlužnících. Ti za dlužnou částku odpovídají společně a nerozdílně.
Tím, že k dluhu přistupuje další osoba, se podstatně rozšiřují možnosti získání půjček a také řešení obtížných situací.Kdo je to, byl Spoludlužník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spoludlužník? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Spoludlužník s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Superhrubá mzda? Znáte pojem Izotonický nápoj? Vzpomenete si na definici slova Platina? Vzpomenete si na definici slova Kombinované studium?

Klíčová slova: synonymum, formulace, lexikon, slovo, co znamená, definice, pojem, informace, odborný výraz, popis, termín, Spoludlužník, přesný význam, wiki, kdo je Spoludlužník?, popis

Pojem Spoludlužník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Spoludlužník

Hledat frázi Spoludlužník ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Spoludlužník ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Spoludlužník ve Wikipedii

Hledat termín Spoludlužník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spoludlužník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Spoludlužník

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Spoludlužník? Kdo to byl Spoludlužník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spoludlužník? Definice pojmu Spoludlužník patří do sekce různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.