Kdo je to?
Kdo je Jan Punčochář? Životopis Jan Punčochář, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Kdo je Jan Punčochář?

Kdo je Jan Punčochář? Životopis, informace, biografie, různé

Jan Punčochář je český šéfkuchař a osobnost televizní zábavy.
Začínal v hotelu Ambassador a následně získával zkušenosti v řadě českých, ale i zahraničních restaurací. Působil například v oceňovaných restauracích ve Švýcarsku, Německu či Rakousku. V České republice poté jako šéfkuchař vedl pražskou restauraci Le Terroir a od roku 2014 Grand Cru Restaurant. Obě získávaly během jeho působení řadu ocenění, včetně těch michelinských. V roce 2019 otevřel restauraci U Matěje.
Své kulinářské umění a zkušenosti prezentoval například na internetu nebo v novinách a časopisech. Možná i proto se stal jedním z porotců české verze populární kuchařské soutěže MasterChef. V roce 2021 se také pravidelně představoval v pořadu Souboj na talíři, kde podstupoval kuchařské výzvy spolu s dalšími porotci soutěže. Díky těmto pořadům se stal veřejně známou osobností a objevuje se tak například v talkshow a dalších zábavních pořadech.Kdo je Jan Punčochář? Životopis Jan Punčochář, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Základní údaje o osobě Jan Punčochář

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1979

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Punčochář s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Skóre? Znáte pojem Pedig? Pamatujete si definici pojmu Messenger? Vzpomenete si na definici slova Babí léto?

Klíčová slova: Jan Punčochář, různé, zajímavosti, osobnosti, osobnost, wikipedie, Jan Punčochář, vysvětlení, životopis, informace, lexikon, život, popis, datum narození, biografie, wiki

Pojem Jan Punčochář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Jan Punčochář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jan Punčochář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Punčochář ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Jan Punčochář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jan Punčochář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Punčochář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jan Punčochář? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jan Punčochář? Kdy se narodil Jan Punčochář? Jan Punčochář je v sekci Různé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Punčochář dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Punčochář i v jiné kategorii než je různé.