Kdo je to?
Kdo je Jan Punčochář? Životopis Jan Punčochář, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Kdo je Jan Punčochář?

Kdo je Jan Punčochář? Životopis, informace, biografie, různé

Jan Punčochář je český šéfkuchař a osobnost televizní zábavy.
Začínal v hotelu Ambassador a následně získával zkušenosti v řadě českých, ale i zahraničních restaurací. Působil například v oceňovaných restauracích ve Švýcarsku, Německu či Rakousku. V České republice poté jako šéfkuchař vedl pražskou restauraci Le Terroir a od roku 2014 Grand Cru Restaurant. Obě získávaly během jeho působení řadu ocenění, včetně těch michelinských. V roce 2019 otevřel restauraci U Matěje.
Své kulinářské umění a zkušenosti prezentoval například na internetu nebo v novinách a časopisech. Možná i proto se stal jedním z porotců české verze populární kuchařské soutěže MasterChef. V roce 2021 se také pravidelně představoval v pořadu Souboj na talíři, kde podstupoval kuchařské výzvy spolu s dalšími porotci soutěže. Díky těmto pořadům se stal veřejně známou osobností a objevuje se tak například v talkshow a dalších zábavních pořadech.Kdo je Jan Punčochář? Životopis Jan Punčochář, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Základní informace o osobě Jan Punčochář

Národnost: česká
Datum narození: 6. srpna 1979

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Punčochář? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Skóre? Pamatujete si definici pojmu Leukemie? Pamatujete si definici pojmu Gravitační síla? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pasivní agrese?

Klíčová slova: wiki, informace, kdy se narodil Jan Punčochář?, osobnosti, Jan Punčochář, životopis, národnost, wikipedie, Jan Punčochář, zajímavosti, lexikon, různé, různé, popis, kdo je Jan Punčochář?, biografie

Pojem Jan Punčochář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jan Punčochář zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Jan Punčochář ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jan Punčochář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Punčochář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jan Punčochář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jan Punčochář na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Punčochář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Punčochář

Právě nyní již víte Kdo je to Jan Punčochář? Kdy se narodil Jan Punčochář? Jan Punčochář se nachází v kategorii Různé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Punčochář řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Punčochář i v jiné kategorii než je různé.