Kdo je to?
Kdo je Artur Štaidl? Životopis Artur Štaidl, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Kdo je Artur Štaidl?

Kdo je Artur Štaidl? Životopis, informace, biografie, různé

Artur Štaidl je v současnosti známý především díky svým slavným rodičům. Narodil se 11. října 1996 zpěvačce Ivetě Bartošové a hudebnímu skladateli a textaři Ladislavu Štaidlovi.
Svá středoškolská léta strávil Artur na soukromé hotelové škole a po jejím úspěšném ukončení se rozhodl vyrazit do Ameriky, kde chtěl sbírat zkušenosti. Jeho cílem bylo navrátit se ke svému oboru a nastoupit na Vysokou školu hotelovou. V současné době se navrátil ke studiu psychologie, které už se dříve zřejmě také na vysokoškolské úrovni věnoval.
V minulosti vystupoval v kapele Behind the Mirror, ta už ale od roku 2018 není aktivní. Metalcorová skupina přitom byla v době své největší slávy nominována na Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu pro rok 2016.
Jeho život utrpěl velkou ránu, když jeho matka, zpěvačka Iveta Bartošová, krátce přes svými osmačtyřicátými narozeninami spáchala sebevraždu skokem pod vlak. K této tragické události došlo 29. dubna 2014, kdy bylo Arturovi pouhých sedmnáct let.
V posledních měsících se velmi diskutuje o seriálu, který je věnován životu a kariéře matky Artura Štaidla, zpěvačce Ivetě Bartošové. Tento projekt Artur vítá a chválí mnoho hereckých výkonů. Zároveň je to i on, kdo má konečné slovo, a pokud něco ve scénáři neschválí, do seriálu to neprojde.
Otec Artura, Ladislav Štaidl, podlehl v lednu 2021 infekčnímu onemocnění Covid-19. Jeho syn se tak stal majitelem dalšího bohatství. Po rodičích zdědil byt v Praze v Apolinářské ulici a miliony k tomu. Podle odhadů se výše zděděné finanční částky pohybuje okolo dvanácti milionů, z nich přibližně tři čtvrtiny Artur investoval do nového bydlení v pražských Záběhlicích, kde žije společně se svou přítelkyní.
V současnosti je Artur studentem, který svůj vysokoškolský život čas od času proloží prací. Rád vzpomíná na prázdniny se svým tátou, během nichž měl možnost vidět různé země světa, i na zpívání s mámou.Kdo je Artur Štaidl? Životopis Artur Štaidl, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Základní údaje o osobě Artur Štaidl

Národnost: česká
Datum narození: 11. října 1996
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Artur Štaidl s jinými lidmina specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Trestní oznámení? Víte co je Podstatné jméno? Vzpomněli byste si na význam slova Skóre? Vzpomněli byste si co označuje výraz František?

Klíčová slova: narození, popis, místo narození, národnost, datum narození, wiki, různé, osobnosti, osobnost, kdo je Artur Štaidl?, biografie, zajímavosti, životopis, kde se narodil Artur Štaidl?, různé, Artur Štaidl

Pojem Artur Štaidl je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Artur Štaidl doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Artur Štaidl ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Artur Štaidl ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artur Štaidl ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Artur Štaidl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Artur Štaidl ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Artur Štaidl například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Artur Štaidl?

Právě jste zjistili Kdo je to Artur Štaidl? Kdy se narodil Artur Štaidl? Kde se narodil Artur Štaidl? Artur Štaidl patří do kategorie Různé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Artur Štaidl dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Artur Štaidl i v jiné kategorii než je různé.