Kdo je to?
Kdo je to Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Eva Michaláková?

Kdo je to Eva Michaláková? Stručný životopis

Eva Michaláková je Češka žijící v Norsku, jejíž jméno čteme denně v médiích. Důvodem je její dosud neúspěšný boj s norským úřadem na ochranu dětí Barnevernet, který jí v roce 2011 odebral oba syny (nyní ve věku 9 a 6 let). Michaláková je vychovávala se svým manželem, který do Norska emigroval v roce 1968. Mladší David měl ve školce potíže s šikanou ze strany spolužáků, na což si Michaláková stěžovala, ale nebylo nic podniknuto. Naopak školka podala oznámení pro podezření z pohlavního zneužívání chlapce rodiči (ten trpěl trávicími potížemi a školka nedodržovala doporučené dietní stravování). Barnevernet jim obě děti odebral a umístil je do pěstounské péče, každé do jiné rodiny, a to i přesto, že se pohlavní zneužívání nikdy nepodařilo u soudu prokázat. Otec byl zcela zbaven rodičovských práv, matka smí děti vídat dvakrát ročně na 15 minut. Na podzim 2014 o případu informovala česká média a ta se mu od té době pravidelně a intenzivně věnují. Matce nyní hrozí úplné odebrání rodičovských práv, prý jako pomsta za medializaci případu. Ten se zatím nikam neposunul navzdory úsilí a snahám, které vyvíjí česká vláda, premiér, občanské iniciativy (petice na podporu Michalákové), navzdory nátlaku na norskou velvyslankyni, slibu hokejisty Dominika Haška věnovat svou zlatou medaili z olympiády v Naganu tomu, kdo dokáže děti získat zpět... Michaláková pracuje jako vychovatelka v mateřské školce a nikomu nevadí, že se stará o "cizí" děti, když o ty vlastní nesmí. Norská "sociálka" a její postupy jsou v českých médiích tvrdě kritizovány. Případ vyvolal zájem i v jiných evropských zemích.Kdo je to Eva Michaláková? Životopis Eva Michaláková, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Eva Michaláková

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Michaláková s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kurděje? Pamatujete si definici pojmu Chudoba? Znáte pojem Guláš? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brynza?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, pojem, původ slova, význam, heslo, přesný výraz, různé, co je to Eva Michaláková?, informace, definice, termín, význam pojmu, Eva Michaláková, popis, vysvětlení

Pojem Eva Michaláková je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Eva Michaláková ve Wikipedii

Vyhledat termín Eva Michaláková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Eva Michaláková na Google.cz

Najít pojem Eva Michaláková ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Michaláková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Eva Michaláková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eva Michaláková? Kdo to byl Eva Michaláková? Eva Michaláková se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Eva Michaláková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Michaláková i v jiné kategorii než je různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?