Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, někdejší sekretářka ve společnosti Agrofert, je partnerkou ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Není za něj provdaná, ale používá jeho příjmení. Mají syna a dceru. Babišová se věnuje navrhování designu interiérů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Hlavní data o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: ? 39 let
Místo narození: ?

Sdílejte tuto stránku s osobností Monika Babišová se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dtto? Znáte termín Banka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Básnická licence? Víte, co je to Web?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, termín, Monika Babišová, lexikon, vysvětlení, význam slova, heslo, význam pojmu, význam, popis, co je to Monika Babišová?, popis, definice, co znamená, kdo to je

Pojem Monika Babišová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Monika Babišová ve Wikipedii

Hledat slovo Monika Babišová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Monika Babišová na Google.cz

Hledat termín Monika Babišová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Babišová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monika Babišová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Monika Babišová řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.