Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, někdejší sekretářka ve společnosti Agrofert, je partnerkou ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Není za něj provdaná, ale používá jeho příjmení. Mají syna a dceru. Babišová se věnuje navrhování designu interiérů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: ? 39 let
Místo narození: ?

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Monika Babišová? s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dtto? Znáte definici termínu Saltimbocca? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komiks? Pamatujete si definici pojmu Obročí?

Klíčová slova: definice, význam, význam slova, přesný výraz, kdo to je, slovo, informace, popis, původ slova, Monika Babišová, wiki, formulace, kdo je Monika Babišová?, přesný význam, vysvětlení, co znamená

Pojem Monika Babišová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Monika Babišová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Monika Babišová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Monika Babišová na Youtube

Vyhledat výraz Monika Babišová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monika Babišová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Babišová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Monika Babišová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Monika Babišová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.