Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, někdejší sekretářka ve společnosti Agrofert, je partnerkou ministra financí a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Není za něj provdaná, ale používá jeho příjmení. Mají syna a dceru. Babišová se věnuje navrhování designu interiérů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: ? 39 let
Místo narození: ?

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Monika Babišová sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dtto? Znáte pojem Jezero? Vzpomněli byste si co označuje výraz Básnická licence? Vzpomenete si na definici slova Bipolární porucha?

Klíčová slova: význam slova, význam, etymologie, odborný výraz, různé, co je to Monika Babišová?, heslo, pojem, původ slova, co znamená, slovo, definice, kdo je Monika Babišová?, kdo to je, wiki, lexikon

Pojem Monika Babišová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Monika Babišová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Monika Babišová ve Wikipedii

Vyhledat slovo Monika Babišová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monika Babišová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Babišová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Monika Babišová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová se nachází v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Monika Babišová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.