Kdo je to?
Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Babišová?

Kdo je to Monika Babišová? Stručný životopis

Monika Babišová, rozená Herodesová, je manželkou premiéra České republiky Andreje Babiše. Babišová se narodila 14. 6. 1974 v Litoměřicích, je tedy o 20 let mladší než její manžel. Je absolventkou střední ekonomické školy. S Babišem se zná od roku 1992, kdy pracovala jako sekretářka v severočeské chemičce Lovochemii. Babiš tam byl tehdy zaměstnán na pozici jednoho z ředitelů. Součástí jeho podnikatelského impéria Agrofert se Lovochemie stala mnohem později. Babišová se za Andreje Babiše provdala až po 22 let trvajícím vztahu. Svatba proběhla 29. 7. 2017 na proslulém Čapím hnízdě na Benešovsku. Příjmení Babišová však používala dávno před sňatkem, údajně kvůli dětem. S Babišem má dceru Vivien (narozena v roce 2000) a syna Frederika (nar. 2003). Andrej Babiš je jejím druhým manželem, stejně jako Babišová je jeho druhou ženou. Babišová se věnuje designu interiérů. Je známá svou zálibou v okázalosti a luxusu. Oboje ráda prezentuje na svém profilu na sociální síti Instagram. Je činná i v charitativní oblasti a někdy svého manžela doprovází na státnických akcích. Na druhou stranu však v době vleklé koronavirové krize, kdy vláda v čele s Babišem apeluje na občany, aby zůstávali doma a s nikým se nestýkali a nikam nechodili, Babišová klidně cestuje na dovolené do exotických destinací (Dubaj). Podle kritiků je její sebeprezentace občas poněkud nevkusná a nevhodná vzhledem k tomu, že je manželkou premiéra. Babišová se stará o svěřenský fond, v němž jsou "zaparkovány" všechny firmy patřící společnosti Agrofert. Tento krok učinil Babiš proto, aby nebyl vzhledem ke své politické kariéře ve střetu zájmů.Kdo je to Monika Babišová? Životopis Monika Babišová, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Monika Babišová

Národnost: česká
Datum narození: 14. 6. 1974
Místo narození: Litoměřice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Monika Babišová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dtto? Víte, co je to Disponibilní zůstatek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komiks? Rozumíte pojmu Public domain?

Klíčová slova: kdo je Monika Babišová?, co je to Monika Babišová?, definice, popis, etymologie, Monika Babišová, synonymum, co znamená, přesný výraz, slovo, lexikon, informace, pojem, význam slova, wiki, různé

Pojem Monika Babišová je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Monika Babišová lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Monika Babišová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Monika Babišová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Monika Babišová ve Wikipedii

Najít heslo Monika Babišová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Babišová například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Monika Babišová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Monika Babišová? Kdo to byl Monika Babišová? Kdy se narodil Monika Babišová? Kde se narodil Monika Babišová? Monika Babišová se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Monika Babišová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Babišová i v jiné kategorii než je různé.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware.