Kdo je to?
Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Stručný životopis

Tomáš Garrigue Masaryk, většinou označovaný jen zkratkou TGM, předívkou "tatíček" nebo "prezident osvoboditel", byl prvním prezidentem nově vzniklého Československa v roce 1918. Před svým zvolením působil jako univerzitní učitel a poslanec. Psal také filozofické spisy. Masaryk byl prezidentem zvolen celkem čtyřikrát.Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Tomáš Garrigue Masaryk

Národnost: česká
Datum narození: 7.3.1850
Místo narození: Hodonín
Datum úmrtí: 14.9.1937

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Garrigue Masaryk? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Skafocefalie? Víte, co je to Quinoa? Vzpomenete si na definici slova Věta jednoduchá? Rozumíte pojmu Adorace?

Klíčová slova: co je to Tomáš Garrigue Masaryk?, panovníci, formulace, význam slova, význam pojmu, přesný význam, slovo, původ slova, pojem, význam, přesný výraz, kdo je Tomáš Garrigue Masaryk?, termín, popis, popis, vysvětlení

Pojem Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tomáš Garrigue Masaryk zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Garrigue Masaryk ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Tomáš Garrigue Masaryk ve Wikipedii

Najít výraz Tomáš Garrigue Masaryk ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Tomáš Garrigue Masaryk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Garrigue Masaryk

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk? Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kde se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy zemřel Tomáš Garrigue Masaryk? Tomáš Garrigue Masaryk se nachází v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Garrigue Masaryk např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Garrigue Masaryk i v jiné kategorii než je panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.