Kdo je to?
Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk?

Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Stručný životopis

Tomáš Garrigue Masaryk, většinou označovaný jen zkratkou TGM, předívkou "tatíček" nebo "prezident osvoboditel", byl prvním prezidentem nově vzniklého Československa v roce 1918. Před svým zvolením působil jako univerzitní učitel a poslanec. Psal také filozofické spisy. Masaryk byl prezidentem zvolen celkem čtyřikrát.Kdo byl Tomáš Garrigue Masaryk? Životopis Tomáš Garrigue Masaryk, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Tomáš Garrigue Masaryk

Národnost: česká
Datum narození: 7.3.1850
Místo narození: Hodonín
Datum úmrtí: 14.9.1937

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Garrigue Masaryk? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Skafocefalie? Vzpomenete si na definici slova Modem? Vzpomenete si na definici slova Granola? Vzpomněli byste si na význam slova Artyčok?

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, kdo to je, informace, kdo je Tomáš Garrigue Masaryk?, význam slova, popis, wiki, přesný význam, termín, vysvětlení, původ slova, popis, pojem, definice, význam

Pojem Tomáš Garrigue Masaryk je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tomáš Garrigue Masaryk zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Tomáš Garrigue Masaryk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Tomáš Garrigue Masaryk ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Tomáš Garrigue Masaryk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Garrigue Masaryk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Garrigue Masaryk například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Garrigue Masaryk? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Garrigue Masaryk? Kdo to byl Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kde se narodil Tomáš Garrigue Masaryk? Kdy zemřel Tomáš Garrigue Masaryk? Tomáš Garrigue Masaryk se nachází v kategorii panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Garrigue Masaryk dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Garrigue Masaryk i v jiné kategorii než je panovníci.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.