Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Tento text (Barack Obama) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Právo? Znáte pojem Mořská cibule? Víte, co je to Akcie? Vzpomenete si na definici slova Celta?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, heslo, Barack Obama, kdo to je, definice, co je to Barack Obama?, lexikon, přesný výraz, informace, původ slova, vysvětlení, etymologie, synonymum, slovo, co znamená

Pojem Barack Obama je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Barack Obama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Vyhledat pojem Barack Obama na Google.cz

Zkusit najít frázi Barack Obama ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Barack Obama?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama je v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Barack Obama třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?