Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Barack Obama s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Právo? Víte co je Pomelo? Víte, co je to Akcie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gurmar?

Klíčová slova: informace, heslo, význam pojmu, termín, popis, kdo je Barack Obama?, definice, co znamená, co je to Barack Obama?, Barack Obama, pojem, přesný význam, wiki, význam slova, etymologie, synonymum

Pojem Barack Obama je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Hledat frázi Barack Obama v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Barack Obama ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barack Obama ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barack Obama

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama se nachází v sekci panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Barack Obama např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?