Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Barack Obama? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Phishing? Vzpomněli byste si na význam slova Inzulín? Víte, co je to Brť? Znáte definici termínu Novičok?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, heslo, etymologie, termín, kdo je Barack Obama?, přesný význam, popis, panovníci, vysvětlení, synonymum, původ slova, odborný výraz, definice, co je to Barack Obama?, slovo

Pojem Barack Obama je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Barack Obama lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barack Obama ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Barack Obama v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Barack Obama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Barack Obama ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barack Obama

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama je v kategorii panovníci. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Barack Obama dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?