Kdo je to?
Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Barack Obama?

Kdo je to Barack Obama? Stručný životopis

Barack Obama (celým jménem Barack Hussein Obama) byl 44. prezident Spojených států. Prezidentem byl poprvé zvolen v roce 2008, podruhé v roce 2012. Stal se prvním Afroameričanem v prezidentském úřadě. Kandidoval za Demokratickou stranu. Před tím, než byl zvolen prezidentem, působil jako senátor ve státě Illinois. V říjnu 2009 obdržel Nobelovu cenu za mír.Kdo je to Barack Obama? Životopis Barack Obama, lidé, osobnosti z panovníci

Hlavní data o osobě Barack Obama

Národnost: americká (Spojené státy)
Datum narození: 4.8.1961
Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Barack Obama s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Phishing? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arytmie? Víte, co je to Brť? Znáte termín Deprese?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, kdo je Barack Obama?, popis, formulace, wiki, panovníci, pojem, význam slova, přesný výraz, Barack Obama, popis, definice, význam pojmu, heslo, slovo

Pojem Barack Obama je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barack Obama ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Barack Obama na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Barack Obama ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Barack Obama na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barack Obama například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Barack Obama? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Barack Obama? Kdo to byl Barack Obama? Kdy se narodil Barack Obama? Kde se narodil Barack Obama? Barack Obama je v sekci panovníci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Barack Obama dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barack Obama i v jiné kategorii než je panovníci.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?