Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Popis osobnosti William Shakespeare můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aspartam? Vzpomněli byste si co označuje výraz Darjeeling? Vzpomněli byste si na význam slova Smaženice? Znáte termín Mandát?

Klíčová slova: význam, co je to William Shakespeare?, přesný význam, slovo, wiki, co znamená, popis, kdo to je, informace, definice, umělci, formulace, etymologie, vysvětlení, popis, význam pojmu

Pojem William Shakespeare je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu William Shakespeare doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem William Shakespeare v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo William Shakespeare ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz William Shakespeare ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo William Shakespeare ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo William Shakespeare například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je William Shakespeare? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare se nachází v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.