Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou William Shakespeare sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tuřín? Znáte definici termínu Chrlič? Vzpomněli byste si na význam slova Fiskální politika? Pamatujete si definici pojmu Zubní váček?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, etymologie, vysvětlení, informace, původ slova, formulace, význam slova, popis, umělci, synonymum, William Shakespeare, odborný výraz, co je to William Shakespeare?, co znamená, přesný význam

Pojem William Shakespeare je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu William Shakespeare

Najít termín William Shakespeare ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi William Shakespeare ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi William Shakespeare ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo William Shakespeare ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo William Shakespeare například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to William Shakespeare?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare patří do sekce umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.