Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je William Shakespeare? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Canisterapie? Vzpomenete si na definici slova Láska? Vzpomněli byste si na význam slova MDŽ? Vzpomněli byste si na význam slova Chalífát?

Klíčová slova: význam, umělci, formulace, synonymum, význam slova, definice, popis, pojem, lexikon, etymologie, termín, kdo to je, přesný výraz, slovo, původ slova, odborný výraz

Pojem William Shakespeare je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz William Shakespeare ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo William Shakespeare ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz William Shakespeare ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem William Shakespeare na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo William Shakespeare například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je William Shakespeare? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare je v sekci umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.