Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to William Shakespeare?

Kdo to byl William Shakespeare? Stručný životopis

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, slavní lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Líbí se stručný životopis s osobou William Shakespeare? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Aspartam? Rozumíte pojmu Čedič? Vzpomněli byste si na význam slova Smaženice? Znáte pojem Tolerance?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, význam, kdo je William Shakespeare?, heslo, William Shakespeare, termín, synonymum, význam slova, odborný výraz, popis, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice, wiki

Pojem William Shakespeare je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem William Shakespeare na Youtube

Hledejte bez špehování slovo William Shakespeare ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem William Shakespeare ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem William Shakespeare ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo William Shakespeare například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to William Shakespeare?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to William Shakespeare? Kdo to byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.