Kdo je to?
Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo byl William Shakespeare?

Kdo byl William Shakespeare? Životopis, informace, biografie, umělci

William Shakespeare je považován za jednoho z nejslavnějších světových dramatiků. Působil v kočovném divadle, později sám divadlo spoluvlastnil. Shakespeare má být autorem přibližně 37 děl, ve kterých se zamýšlí jak nad smyslem existence člověka, tak nad některými stránkami běžného života.
Je také autorem mnoha básní. Dramatická tvorba je nadčasová, jeho tragédie i komedie jsou platné a hrané stále.Kdo byl William Shakespeare? Životopis William Shakespeare, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě William Shakespeare

Datum narození: 23. 4. 1564
Místo narození: Stratford nad Avonou
Datum úmrtí: 23. 4. 1616

Zaujala vás biografie osobnosti William Shakespeare? Potom se podělte se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Tuřín? Vzpomněli byste si na význam slova Kriminalita? Vzpomněli byste si na význam slova Apostila? Znáte definici termínu Povodí?

Klíčová slova: nežijící, datum narození, kdo je William Shakespeare?, informace, místo narození, umělci, William Shakespeare, popis, vysvětlení, zajímavosti, národnost, osobnost, životopis, kdo to je, život, osobnosti

Pojem William Shakespeare je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu William Shakespeare hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem William Shakespeare ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem William Shakespeare ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo William Shakespeare ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín William Shakespeare ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo William Shakespeare například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je William Shakespeare? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo byl William Shakespeare? Kdy se narodil William Shakespeare? Kde se narodil William Shakespeare? Kdy zemřel William Shakespeare? William Shakespeare je v sekci Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka William Shakespeare kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Shakespeare i v jiné kategorii než je umělci.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.